Arızalı Ürününüzü Ücretsiz Kargo ile Gönderin

Şimdi garantisi bitmiş veya garanti dışı kalmış arızalı Dell ürününüzü, evinizden çıkmadan ücretsiz kargo hizmetimizle servisimize gönderebilirsiniz.

Ücretsiz Kargo Hizmeti taşınabilir cihazlar ve dizüstü bilgisayarlar için geçerlidir! Ücretsiz Kargo hizmetinden yararlanmak için müşteri hizmetlerimizi arayıp, arıza kaydı yaptırabilir veya talep formunu eksiksiz doldurup gönderebilirsiniz. Bilgisayarınızı varsa orijinal kutusu ile gönderebilir, orijinal kutusu yoksa Kargo Ambalaj hizmetinden yararlanabilir veya kargoda zarar görmeyecek şekilde kendi imkanlarınızla paketleyebilirsiniz.

Ücretsiz kargo talebi için şimdi iletişime geçin>>>

Koşullar:

Daha önce başka bir servise gitmiş veya herhangi bir şekilde arızasına müdahale edilmiş bilgisayarlar, servis garantili bilgisayarlar ve onarım bedeli 120 TL altında olan ve/veya tamir onayı almayan bilgisayarlar ücretsiz kargo ile gönder kampanyasından yararlanamaz.

Bilgisayarınızın orijinal kutusu yok ise 42x32x8 cm kutu ebatları notebooklar için ideal olup bir adet notebook için bu ebatların üzerinde yapılan gönderilerde ücretsiz kargo kampanyasından yararlanamamaktadır.

Ücretsiz Kargo hizmeti onarım bedeli 100$ altındaki ürünler için tek yönlü olarak verilmektedir.